Strona główna 112 Kierownik Posterunku Policji w Piławie Górnej uczestnikiem biegu Ultra Sowa

Kierownik Posterunku Policji w Piławie Górnej uczestnikiem biegu Ultra Sowa

0
PODZIEL SIĘ

22 lipca w biegu górskim Ultra Sowa wziął udział Kierownik Posterunku Policji w Piławie Górnej, asp. Grzegorz Baraniuk. Wśród 157 zawodników zajął 35 miejsce!

W minioną niedzielę na terenie naszych pięknych Gór Sowich odbył się bieg pod nazwą Ultra Sowa. Na starcie z dystansem 53 km. stanęło 157 zawodników. Trasa biegła z Bielawskiego Jeziora przez przełęcz Trzy Buki, Kalenicę na Wielka Sowę. Dalej na przełęcz Walimską przez Małą Sowę na Wielką Sowę, zbieg do Sokolca, dalej Kozia Równia, Przełęcz Jugowska, Trzy Buki i meta na Jeziorze Bielawskim. Suma przewyższeń ponad 2050 m. !!! Limit czasu na pokonanie dystansu wynosił 8 godz. Bieg ukończyły 123 osoby. Nasz policjant asp. Grzegorz Baraniuk z czasem 6 g 17 min 20 sek zajął 35 miejsce w kategorii Open i 16 w swojej kategorii wiekowej. Jego drużyna Bielawska Akademia Biegania dobiegła do mety na 2 miejscu.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!