Strona główna Dolny Śląsk Weź udział w konkursie fotograficznym

Weź udział w konkursie fotograficznym

2
PODZIEL SIĘ

Lubisz fotografować? Interesuje Cię, jak zmienia się nasz region dzięki funduszom unijnym? Ten konkurs jest dla Ciebie! Najlepsi otrzymają nagrody pieniężne.

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Wydział Komunikacji i Dialogu Społecznego ogłosił konkurs fotograficzny „Dolnośląskie – fokus na fundusze”. Konkurs skierowany jest do fotografów – zarówno amatorów, jak i profesjonalistów.

 

Zadaniem uczestników jest wykonanie zdjęć przedstawiających inwestycje, które powstały dzięki funduszom unijnym. Fotografie mogą przedstawiać elementy krajobrazu czy architektury. Szczególnie chodzi o zdjęcia, na których mieszkańcy lub turyści korzystają z nowo powstałej infrastruktury.

 

Każdy uczestnik powinien zgłosić fotografie przedstawiające minimum trzy różne projekty, a łączna liczba wymaganych fotografii to 15 sztuk.
Co ważne, każdy uczestnik powinien wybrać przynajmniej jeden projekt z  listy dołączonej do regulaminu konkursu. Pozostałe projekty mogą pochodzić z listy zawierającej wszystkie dofinansowane projekty.

 

W listopadzie jury oceni wszystkie nadesłane prace i przyzna nagrody:

I miejsce 5 000 zł
II miejsce 3 000 zł
III miejsce 2 000 zł

Prace konkursowe na płytach CD lub DVD wraz z formularzem uczestnictwa należy dostarczyć (pocztą, kurierem lub osobiście) do końca października 2018 r.

Szczegółowe informacje o konkursie „Dolnośląskie – fokus na fundusze” wraz z listą projektów dofinansowanych ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego

http://rpo.dolnyslask.pl/konkurs-fotograficzny-dolnoslaskie-fokus-na-fundusze/

 

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
cichycichy Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
cichy
Gość
cichy

Zgodnie z regulaminem : „Uczestnicy nieodpłatnie, bezterminowo i bez ograniczeń terytorialnych udzielają 
na rzecz Samorządu Województwa Dolnośląskiego prawa do wykorzystywania fotografii 
na wszelkich polach eksploatacji, w szczególności: druk w dowolnej liczbie egzemplarzy, zamieszczanie ich w Internecie oraz innych formach utrwaleń nadających się 
do rozpowszechniania, wykorzystanie w publikacjach drukowanych, 
utworach audiowizualnych i multimedialnych, wprowadzanie do pamięci komputera, udostępnianie osobom trzecim, publiczne odtwarzanie, np. poprzez prezentowanie 
na wystawach, w celu upowszechnienia wiedzy o (…). Jednym słowem pozyskanie dużej bazy zdjęć praktycznie „za darmo” – sprytne.

cichy
Gość
cichy

wykorzystanie zdjęć – podkreślam : „Uczestników” nie „wygrywających”.