Strona główna 112 Zdarzenia drogowe

Zdarzenia drogowe

0
PODZIEL SIĘ

21 sierpnia o godzinie 08:30, na 88 km drogi krajowej nr 8 doszło do wypadku. 63 letni mężczyzna kierując samochodem osobowym marki renault laguna z nieustalonych przyczyn zjechał na pobocze i uderzył w drzewo, w wyniku czego doznał złamania kości stopy. Pasażerka doznała złamania 2 żeber. Oboje uczestnicy hospitalizowani. Sprawą zajmują się dzierżoniowscy dochodzeniowcy.

Około 20:00, 21 sierpnia na drodze pomiędzy Łagiewnikami a Wilkowem Wielkim doszło do zdarzenia drogowego. Policjanci ustalili, że kierujący samochodem toyota, 68 letni mężczyzna, w sposób nieprawidłowy wykonał manewr wyprzedzania i nie upewniając się, że sam jest wyprzedzany zaczął zmieniać pas ruchu. Zachowanie to spowodowało gwałtowne hamowanie kierującego seatem 37 latka, który stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w samochód volvo prowadzony przez 47 letniego mężczyznę. Postępowanie w tej sprawie prowadzą dzierżoniowscy policjanci.

 

Po godzinie 9.00, 21 sierpnia, na ulicy Generała Władysława Sikorskiego w Bielawie doszło do kolizji drogowej. Kierująca fiatem 27 – letnia kobieta, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 50-letniemu mężczyźnie jadącemu autobusem komunikacji miejskiej marki sor, doprowadzając do zderzenia przednio-bocznego. Nikt nie doznał poważnych obrażeń, a na sprawcę nałożono mandat karny.

kom. Marcin Ząbek
Oficer Prasowy
KPP w Dzierżoniowie

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o