Strona główna 112 Festyn rodzinny na osiedlu Zielonym z udziałem dzielnicowych

Festyn rodzinny na osiedlu Zielonym z udziałem dzielnicowych

0
PODZIEL SIĘ

Jak co roku na osiedlu Zielonym odbył się festyn rodzinny. Nie zabrakło wspólnych zabaw,  konkursów, malowania twarzy, pokazu tańców. Nad bezpieczeństwem czuwali dzielnicowi z dzierżoniowskiej komendy. Do udziału w tym wydarzeniu mieszkańców oraz funkcjonariuszy zaprosiła organizatorka, radna osiedla pani Dorota Pieszczuch.

Festyn na zakończenie wakacji na osiedlu Zielonym rozpoczął się o godzinie 17.00 pokazem bardzo zdolnych i młodych tancerek z zespołu Fit Art Dance Cheerleaders. Potem były konkursy z nagrodami, malowanie twarzy, wspólne tańce dzieci
i dorosłych. Na festynie nie zabrakło również dzierżoniowskich policjantów, którzy przygotowali dla mieszkańców kilka atrakcji. Uczestnicy mieli możliwość zobaczyć policyjny radiowóz „od środka”. Każdy mógł wsiąść do takiego pojazdu i poczuć się jak „prawdziwy” policjant oraz zapytać funkcjonariuszy, do czego służą poszczególne urządzenia zamontowane w takim samochodzie. Mundurowi w trakcie spotkania rozmawiali z rodzicami i dziećmi o bezpiecznej drodze do szkoły. Policjanci tłumaczyli jak zachować się w sytuacjach zagrożenia i jakie służby o tym powiadomić. Wspólne zabawy urozmaiciły słodkości przygotowane przez mieszkańców osiedla Zielonego.

kom. Marcin Ząbek
Oficer Prasowy
KPP w Dzierżoniowie

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o