Strona główna Bielawa Nocny Maraton Filmowy w Kinie MOKiS 3D

Nocny Maraton Filmowy w Kinie MOKiS 3D

0
PODZIEL SIĘ

Serdecznie zapraszamy na Nocny Maraton Filmowy w Kinie MOKiS 3D
w Bielawie
. Jak co roku, miłośnicy grozy będą mieli okazję spędzić czas przy trzech doskonałych, mocnych filmach.

Maraton rozpocznie się o godzinie 20.00, 31 października 2018 w dużej sali kinowej przy ulicy Piastowskiej 19A (Teatr Robotniczy). Promocyjna cena biletu to tylko 30 zł za wszystkie trzy filmy.

Bilety można nabyć w kasie kina MOKiS lub przez Internet:
https://ekobilet.pl/mokis-bielawa/nocny-maraton-filmowy-2018-r-27104

Serdecznie zapraszamy!

Filmy, które zostaną zaprezentowane w czasie maratonu filmowego:

  1. ZAKONNICA (2018)
    Film twórców „Obecności” – przerażającego przeboju kinowego ostatnich lat. Kiedy młoda zakonnica odbiera sobie życie w klasztorze w Rumunii, nękany zmorami z przeszłości ksiądz i nowicjuszka, która ma właśnie złożyć śluby zakonne, zostają wysłani przez Watykan, aby zbadać tę sprawę. Wspólnie odkrywają niechlubny sekret zakonu. Ryzykując nie tylko własnym życiem, ale też swą wiarą i duszami, stawiają czoła złowrogiej sile pod postacią tej samej demonicznej zakonnicy, która po raz pierwszy przeraziła widzów w „Obecności 2”.

  2. NIEZNAJOMI: OFIAROWANIE (2018)
    Druga odsłona filmu „Nieznajomi” z 2008, inspirowanego autentycznymi wydarzeniami. Czteroosobowa rodzina Jamesonów zostaje zmuszona przez okoliczności do przeprowadzki w odludną okolicę. Dom okazuje się zaskakująco przytulny i wszystko wskazuje na to, że niesprzyjający los wreszcie postanowił uśmiechnąć się do Jamesonów. Jednak pewnej nocy rozlega się pukanie do drzwi…

  3. WINCHESTER. DOM DUCHÓW  (2018)
    Filmowy hit tego roku z Helen Mirren w roli głównej. Po tragicznej śmierci męża i syna, Sarah Winchester pogrąża się w żałobie i oddala od codziennego życia. Jest przekonana, że jej rodzinę nawiedzają duchy osób, które zostały zabite z broni skonstruowanej przez jej męża, czyli ze słynnego karabinu Winchester. By bronić się przed demonami Sarah zleca budowę niezwykłej posiadłości. Składający się z setek pokoi, skonstruowany jak labirynt, pełen prowadzących donikąd schodów i ślepych korytarzy dom ma być pułapką na duchy.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o