Strona główna Bielawa Udany Start Żelaznych Byków w Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym w Gogolinie

Udany Start Żelaznych Byków w Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym w Gogolinie

0
PODZIEL SIĘ

Dnia 24 listopada odbył się Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy Młodziczek i Młodzików oraz dzieci w stylu wolnym. W zawodach rywalizowało 179 zawodniczek i zawodników z trzech państw Hiszpanii, Czech i Polski w sumie z 19 klubów .

UKS IRON BULLS Bielawa reprezentowali: Bartłomiej Kutyba, Klaudia Kutyba, Tymoteusz Wondraszek, Michał Łakomski, Weronika Stasiek, Sofia Savina, Weronika Smaczyńska oraz Klaudia Smaczyńska. Najlepiej zaprezentowali się chłopcy w kategorii wiekowej ,,dzieci” Bartłomiej Kutyba 22kg oraz Michał Łakomski 38kg, którzy wywalczyli złote medale w turnieju. Srebrne krążki zdobyły Klaudia Kutyba 29kg oraz Weronika Smaczyńska 62kg. Brązowe medali zdobyli : Weronika Stasiek 42kg, Sofia Savina 54kg oraz Klaudia Smaczyńska 66kg.

Trenerami i opiekunami na zawodach byli Stanisław Warchoł, Mariusz Tyrcha

Zawody współfinansowane ze środków Urzędu Miasta w Bielawie. Wspierają nas również : Domino Polska