Strona główna Dzierżoniów Pewna wygrana Żagwi

Pewna wygrana Żagwi

0
PODZIEL SIĘ

zagiew_vs_zaglecie_lubin_026330

Bardzo dobrze zaprezentowała się drużyna seniorów w spotkaniu z MKS Zagłębiem Lubin. Od pierwszego gwizdka mecz przebiegał pod dyktando naszego zespołu, który cierpliwie realizował założenia przedmeczowe. Był to mecz skrzydłowych, którzy łącznie zdobyli dla MKS 18 bramek. Cieszy wysoka skuteczność rzutowa, co pozwoliło na wykańczanie pracy całego zespołu. W bramce świetne zawody rozegrał Marcin Teterycz, co uruchomiło również grę z kontry. Najlepszy mecz w sezonie zaliczył również Grzesiek Dziewic, Mateusz Matlęga, Przemek Borszowski, Jarek Szlachta. Po wejściu na plac gry wysoką skutecznością w bramce błysnęli też Kuchciński i Maciak. Wyróżnić jednak należy cały skład Żagwi.
Na prośbę Lubina mecz rozegrano o wczesnej porze jednak kibice, którzy dotarli na halę na pewno nie byli zawiedzeni. Dziękujemy za doping !!!
Zapraszamy na kolejne mecze. Trener Łazor oczekuje, że z każdym tygodniem forma zespołu będzie rosła…

MKS ŻAGIEW – MKS ZAGŁĘBIE II LUBIN 32:22 (17:11)

Żagiew: Teterycz, Kuchciński, Maciak – Borszowski 7, Matlęga 6, Szlachta 5, Dziewic 5, Kalinowski 2, Batko 2, Galik 2, Chorążyczewski 2, Pancer 1, Pietrzykowski, Rymsza, Platt, Grycan.

Źródło: MKS Żagiew Dzierżoniów

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o