Strona główna Bielawa Filip Bednarek zdobywa brązowy medal Pucharu Polski

Filip Bednarek zdobywa brązowy medal Pucharu Polski

0
PODZIEL SIĘ

received_439211483086819
W dniach 7-9 kwietnia w Staszowie odbył się Puchar Polski Kadetów oraz Mistrzostwa Polski Juniorów w zapasach w stylu wolnym. W zawodach zmagało się 300 zawodników z 60 klubów z całej Polski. W zawodach uczestniczyli Filip Bednarek oraz Sebastian Dudek MULKS JUNIOR Dzierżoniów oraz Damian Kolanek UKS IRON BULLS Bielawa.

Najlepiej zaprezentował się Filip Bednarek, który zdobył brązowy medal w Pucharze Polski Kadetów w kat. 85kg. W Mistrzostwach Polski Juniorów VIII lokatę wywalczył Damian Kolanek kat. 50kg a na IX miejscu uplasował się Sebastian Dudek kat. 60kg.

Cieszymy się że, z kolejnej wielkiej imprezy wracamy z medalem co świadczy o dobrym szkoleniu w naszym klubie. W zawodach świetnie zaprezentował się Filip Bednarek, który zwyciężył w 5 pojedynkach i uplasował się III miejscu – Stanisław Warchoł.

Wyjazd współfinansowany ze środków Urzędu Miasta Dzierżoniów.

Wielkie podziękowanie dla firmy DRG AGRO Group z Tuszyna za wsparcie młodych sportowców.