Strona główna Pieszyce Uphill Gór Sowich. Będą utrudnienia w ruchu

Uphill Gór Sowich. Będą utrudnienia w ruchu

0
PODZIEL SIĘ

Zapraszamy mieszkańców Pieszyc do kibicowania podczas zawodów pn. Uphill Gór Sowich – zawodów w biegu na nartorolkach, odbywających się już w najbliższą sobotę 29 lipca. Start zawodów, który zlokalizowany będzie w Pieszycach przy ul. Kopernika w okolicy końca zabudowań, zaplanowano na godzinę 12:00. Dziewięciokilometrowy odcinek prowadzić będzie po malowniczej trasie na szczyt Przełęczy Jugowskiej.

Pieszyckie zawody otwierają ogólnopolski cykl Vexa Skiroll Tour 2017. Kolejne edycje odbędą się w gminie Międzylesie na Dolnym Śląsku oraz z Gabonia niemal na sam szczyt jednego z wyższych wzniesień Beskidu Sądeckiego – Przehybę.

Jednocześnie informujemy, że droga Pieszyce (od przystanku Pieszyce mostek) – Przełęcz Jugowska będzie nieprzejezdna w godzinach od 10:00 do 13:00. W momencie, gdy ostatni zawodnik wyjedzie poza teren zabudowany ruch drogowy zostanie przywrócony. Prosimy o dostosowanie się do poleceń służb zabezpieczenia zawodów i Policji.

Objazd drogi możliwy będzie przez Rościszów oraz Jodłownik.
Organizatorami zawodów są: portale nabiegowkach.pl i nartorolki.pl, MT-SPORT Marek Tokarczyk oraz Miasto i Gmina Pieszyce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o