Strona główna Bielawa Piknik Romantyczny w Hotelu Dębowym

Piknik Romantyczny w Hotelu Dębowym

0
PODZIEL SIĘ

Już w najbliższą niedzielę w Pałacu Hotel Dębowy w Bielawie odbędzie się koncert PIKNIK ROMANTYCZNY w ramach 18. Międzynarodowego Festiwalu Bachowskiego.

W tym roku przed bielawską publicznością wystąpi FESTIVAL QUARTET w składzie: Tomasz Góra (skrzypce), Jadwiga Czepielowska (skrzypce), Aneta Dumanowska (altówka), Konrad Górka (wiolonczela) oaz Dominika Staszkiewicz (flet).

Festival Quartet to kwartet smyczkowy uformowany z muzyków od dawna współpracujących z Festiwalem Bachowskim. Występują oni w wielu festiwalowych projektach, tak solowych i kameralnych, jak i orkiestrowych. W tę niedzielę pod przewodnictwem Tomasza Góry zagrają perły klasycznej kameralistyki – kwartety smyczkowe Josepha Haydna i Wolfganga Amadeusza Mozarta.

Na miejscu dostępny będzie płatny bufet. By lepiej odczuć klimat koncertu, proponujemy zabrać ze sobą własne kosze piknikowe z ulubionymi przekąskami. Na piknik sugerujemy wino, wodę, kawę, herbatę, szklane kieliszki, porcelanowe naczynia, metalowe sztućce, płócienne serwetki. Uprzejmie odradzamy piwo, wódkę, kolorowe napoje gazowane, plastikowe i papierowe naczynia, spodnie
do kolan.

Koncert rozpocznie się o godzinie 16:00. WSTĘP WOLNY.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o