Strona główna Dzierżoniów 1 listopada – bądźmy ostrożni

1 listopada – bądźmy ostrożni

0
PODZIEL SIĘ

Dodatkowe patrole policji i strażników miejskich oraz kierowanie ruchem przez policję w najbardziej newralgicznych miejscach mają ułatwić poruszanie się pieszych i kierowców w sąsiedztwach dzierżoniowskich cmentarzy.

1 listopada kierowcy będą mogli zostawić swoje auta na parkingach przy cmentarzach oraz wzdłuż ul. Bielawskiej i Wrocławskiej. Przy cmentarzu komunalnym i parafialnym zostanie wyznaczone też specjalne miejsce postoju taxi. Komunikacja miejska, tak jak w poprzednich latach, będzie kursowała  jak w dni świąteczne. Ze względu na bardzo duże natężenie ruchu prosimy kierowców o ostrożność i szczególną uwagę na pieszych.

Tymczasowa organizacja ruchu przy ul. Bielawskiej i Wrocławskiej będzie obowiązywać od 31 października, do 03 listopada

W najbliższych dniach, odwiedzając groby swoich bliskich będziemy skupieni na ciszy, spokoju i zadumie. Niestety nie wszyscy. Warto pamiętać, że niektórzy ten szczególny czas mogą wykorzystać jako okazję do kradzieży. Wybierając się na cmentarz, nie zabierajmy ze sobą dużych kwot i wartościowych przedmiotów.

Mieszkańcy i odwiedzający w tych dniach Cmentarz Komunalny mogą skorzystać z elektronicznej wyszukiwarki grobów dostępnej na stronie www.dzierzonow.pl, w zakładce Urząd, dostęp do niej możliwy jest jest również poprzez kod OR, znajdujący się przy bramie wejściowej.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o