Strona główna 112 Komunikaty policji

Komunikaty policji

0
PODZIEL SIĘ

Wypadek w Piławie Dolnej
Dzierżoniowska policja wyjaśnia okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego, do którego doszło tuż przed godziną 7:00, 27 października 2017r, na ul. Głównej w Piławie Dolnej. W zdarzeniu brała udział 82-letnia piesza i autobus, którym kierował 50-letni mężczyzna. W wyniku wypadku kobieta poniosła śmierć na miejscu. Kierowca autobusu był trzeźwy.

Kolizja w Bielawie
26 października o godzinie 12:30 w Bielawie, na skrzyżowaniu ulicy Wojska Polskiego z ulicą 1-go maja doszło do kolizji drogowej. Jak ustalili funkcjonariusze, 21-letni kierowca BMW, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z samochodem volkswagen Crafter, którym kierował 26-letni mężczyzna. W wyniku tego zdarzenia nikt nie doznał większych obrażeń ciała. Badanie alkomatem potwierdziło, że jego uczestnicy byli trzeźwi. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

Ewakuacja Tesco
26 października około 20:30 dzierżoniowska policja została powiadomiona o pozostawionej walizce na terenie sklepu Tesco, w Dzierżoniowie przy ul. Świdnickiej. Informacja została przekazana do Państwowej Straży Pożarnej i Pogotowia Ratunkowego. Na miejsce wysłano policjantów wraz z nieetatową grupą pirotechniczną. Przeprowadzono ewakuację klientów i personelu placówki handlowej. Podjęte działania policji doprowadziły do ustalenia danych personalnych mężczyzny, który pozostawił pakunek. Gdy funkcjonariusze dotarli do niego, okazało się, że był to na szczęście wynik zmęczenia i roztargnienia. Dokonujący zakupów klient zapomniał swojej torby i zostawił ją w sklepie. W wyniku incydentu i ewakuacji nikt nie odniósł obrażeń.

podkom. Marcin Ząbek
Oficer prasowy
KPP Dzierżoniów

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o