Strona główna Dzierżoniów Obejrzyj z dzieckiem „Fintikluszki”

Obejrzyj z dzieckiem „Fintikluszki”

0
PODZIEL SIĘ

fintikluszki_2

Finti… Co? Jak? Jakie trudne słowo! W języku mieszkańców krainy Dawno Dawno Temu oznacza po prostu drobiazgi. Na spektakl o takim właśnie tytule w wykonaniu Wędrownego Teatru „Małe Mi” z Wrocławia zaprasza 31 stycznia najmłodszych widzów Dzierżoniowski Ośrodek Kultury.

Zabawne, błyskotliwe, wzruszające, zapomniane przypowiastki, obyczaje, wspomnienia, wierszyki i przyśpiewki, zebrane w Wędrownym Kramie z Opowieściami – to właśnie będą mieli okazję zobaczyć i usłyszeć o godz. 16.00 w niedzielę ci, którzy zawitają do Kinoteatru „Zbyszek” na kolejną odsłonę Teatralnej Niedzieli.

Aktorzy wskrzeszą świat wielkoludów, domowych skrzatów, zdradzą tajemnice powstania skowronka. Bogactwo uniwersalnej mądrości ludowej ukazane przy pomocy różnych form teatru lalek, tradycyjnych zabawek, instrumentów muzycznych, pieśni brawurowo zaaranżowanych przez Karolinę Cichą na pewno spodoba się nie tylko najmłodszym.

Spektakl dla dzieci od lat 3 do 103 trwa około 45 minut. Bilety w cenie 12 zł (parter) lub 11 zł (balkon) można nabyć w DOK-u lub na stronie www.dok.pl w zakładce KUP BILET.

Źródło: UM Dzierżoniów

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o